PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 411
ocen
7,0 10 1 49411
6,1 7
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

Wczoraj byłem na pokazie filmu i tak naprawdę po 30 min filmu byłem śpiący. Film mnie rozczarował.W tym wszystkim bardzo dobra jest fabuła i scenariusz filmu, ale już jego realizacja i zrobienie do kitu. Jak to bywa w większości amerykańskich filmów przesada strzelaniny, szybkiej jazdy samochodem i oczywiście postać filmu wychodzi po tym wszystkim z jedna ranka na policzku hi hi a prezydent uratowany ( były oklaski na widowni z tego powodu ).Przesada pirotechniki i oczywiście sami supermeni.

pedagog

gdzie tam miałeś supermenów jak chyba z 30 ochroniarzy zgineło a przezył jeden,jak sie miał film skończyć prezydent nie żyje wszyscy nie żyją,a terrorysci na wielbłądach odjezdzają w siną dal??? to amerykański film dla amerykanów a nie dla polaków wylewających na kazdym poście swe żale...to było 80 minut czystej akcji,a nie melodramat.Prawdziwy fan akcji sie nie zawiedzie a montaz filmu pierwsza klasa!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones