PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 394
oceny
7,0 10 1 49394
6,3 6
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

Jak dla mnie aż tak wielokrotne powracanie do tego samego punktu było już w pewnym momencie męczące. No i chyba przez to gdy film się skończył miałem wrażenie ''i to już koniec? i tyle?'' Poza tym film miał sporo elementów które były po prostu niedopracowane. Np. ochroniarz zostawia broń obok nieprzytomnego przestępcy? Astra rozbija betonowy mur i nawet nie wypalają poduszki pomijając jakiekolwiek zniszczenia auta? To i kilka innych wątpliwych elementów popsuło mi całkiem spójność tego tytułu.

ocenił(a) film na 4
Starion

zgadzam się po obejrzeniu któryś raz tej samej sceny było to już nużące, było też mnóstwo niedopracowań np. przygłupi agenci, facet pokazał legitymację i przepuszczono go prawie do samego prezydenta tym bardziej jak powiedział że ma broń a już najbardziej mnie rozśmieszyło jak wybuchła bomba pod hotelem w którym był prezydent a on po tym spokojnie rozmawiał sobie z żoną żadnej reakcji ze strony tajnych służb przecież w to nawet dziecko nie uwierzy. Pomysł na film dobry ale jego wykonanie w tym przypadku koszmarny.

ocenił(a) film na 6
gregorio258

Potwierdzam. Z filmu który pretendował do 8/10 zrobiło się 6 za serię niedociągnięć i doszytą na szybko końcówkę filmu. Miał potencjał, niestety wykonanie nie poszło w parze i do tego poczułem się lekko zawiedziony nijakim zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Udowodniliście w tym miejscu jak bardzo oglądam to co chcę obejrzeć, a nie to co rzeczywiście zostało nakręcone. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones