PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 411
ocen
7,0 10 1 49411
6,1 7
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

prawda taka ze film jest słaby. Kilku dobrych aktorów w kiepskiej historyjce naciąganiej do bólu nie. Nie wiadomo o co chodzi kto i dlaczego, a "przewinajie" co 10 minut filmu do poczatku i ogladanie wszystkiego jeszcze raz juz po 3 razie staje sie nudnawe. nie polecam

ocenił(a) film na 8
Qba

Jestem świeżo po obejrzeniu i przyznaje że oglądanie przez 30min tej samej historii z róznych ujęć jest nudne i zniechęca. Ale na tym polega tu oryginalnosc filmu :) Sama fabuła jednak i poskładanie wszystkich kawałków w całość jest daje dość ciekawy film. Prawda też jest taka, że to film dla Amerykańców raczej,. gdyż przesyt efektów nad treścią. Z tej racji można film obejrzeć, sposób na nudę :))

Lupus85

Po czwartym przewinięciu wyszedłem z kina. Amerykanska propaganda do bolu. I za co ja zapłaciłem?

ocenił(a) film na 7
polprof

Gratuluje możliwością szastania pieniędzmi na lewo i prawo, ubytku w wiedzy i głupiej wiary w rozszerzanie propagandy, że amerykanie wszędzie mają propagande i udanego filmu;)

ocenił(a) film na 3
Qba

ja od 40 chyba minuty przysypialem, nie dalo sie tego ogladac, w kolko to samo z innej perspektywy, badziew straszny

ocenił(a) film na 4
Qba

Zgadzam się film jest strasznie kiepski, nuda i tyle. Wiem co mówie ;)

Qba

Wystarczy oglądnąć do końca aby stwierdzić cokolwiek o tym filmie. Jak dla mnie całkiem nie zły film. Może trochę przesadzony ale oglądało się całkiem przyjemnie.

ocenił(a) film na 5
Qba

racja. ja daje 6/10 (w wiekszosci za koncowy poscig ulicami miasta).
sam film ma cala mase bledow w fabule, sa momenty ktore jakos czasowo dziwnie sie dluza itd. i pomijam fakt ze Burn z dalszych ujec po staranowaniu 2 samochodow (czolowo!), jedzie nowym samochodem a nastepnie przy blizszych ujeciach, ma niezle rozwalone obie strony przedniej maski i reflektorow:D

na koniec, wogole nie wiadomo kto kogo dlaczego i skad:)

ocenił(a) film na 7
erde

Rozwaliłeś mnie ostatnim zdaniem...
Może film był dla ciebie aż tak nudny, że przyspałeś i coś ominąłeś(prawie cały film) i dlatego nie wiesz co, gdzie i jak? przecież to wszystko jest podane na tacy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones